banner sparco page

Автозапчастина ІФ

Ласкаво просимо в компанію «Автозапчастина ІФ».


Якщо ви хочете придбати якісні та зручні дитячі автокрісла, ви прийшли в потрібне місце.
ТОВ «Автозапчастина ІФ» є представником Sparco Kids в Україні.  Запрошуємо до  співпраці магазини, мережі супермаркетів, регіональні гуртові компанії, автозаправні станції та всіх зацікавлених осіб. Забезпечуємо гуртові ціни, доставку по Україні власним автопарком, гарантійне обслуговування та зручні умови співпраці.
 
Sparco Kids - це лінійка різноманітних дитячих автомобільних крісел, бустерів та аксесуарів італійського бренду Sparco, яка повністю присвячена безпеці дітей у автомобілі. Sparco був створений у 1977 році і сьогодні є одним із лідерів в галузі спортивного одягу та автомобільних комплектуючих для автоспорту. Такі команди як McLaren, Manor, M-Sport Ford, Citroen Racing, Renault Sport, Skoda, Peugeot, GP2, Nascar та багато інших носять спорядження Sparco.
 
Технології, випробувані в автоспорті, фахівці використали для виробництва дитячих автокрісел, які забезпечують максимальний захист у типовому автомобілі. Дитячі крісла Sparco дають вам можливість особисто налаштувати їх, мають регульований підголівник, широку спинку, функцію відкидання однією рукою та ремінь Holmberg. Ергономічна форма сидіння дозволяє вашій дитині відчувати себе комфортно і бути одночасно надійно захищеною.